google-site-verification=Zw2gv4l28gIkOdKLm7hxlQ3ICO15bqep7SduYTK1PSA

Corona Maatregelen

Als jeugdwerkorganisatie hanteren wij steeds de algemeen geldende maatregelingen. Per project stemmen wij af met alle partners om alle sessies corona proof te laten verlopen, maar toch op onze gek maar geniale Globelink manier.

De geldende specifieke regels voor de jeugdwerksector vind je hier https://ambrassade.be/nl/jeugdwerkzomer.

Heb je vragen? Je kan terecht bij onze project medewekers voor volgende projecten:
- Pieter (pieter@globelink.be): Kras, Zomer Hub Gent
- Daphne (daphne@globelink.be) : Kras, Climate Youth Reporters, Zomer Hub Brussel
- Fien (fien@globelink.be): Do*cheque, Ecoshizzel, lokale trajecten, Zomer Hub Gent
- Inaki (Inaki@globelink.be): Kras, Zomer Hub Brussel
- Ruth (ruth@globelink.be): Climate Youth Reporters, vrijstaat, Zomer Hub Gent
- Mathijs (mathijs@globelink.be): algemene coördinatie
- Thijs (thijs@globelink.be): administratie

Daarbij hanteren wij nog steeds thuiswerk als de norm. Wil je ons vlot bereiken? Stuur dan zeker een mailtje!

Corona-klimaatweek

 

KRAS bleef niet bij de pakken zitten. Plenum b(XL) kon dan wel niet doorgaan omwille van COVID-19... Veerkrachtig als de KRASsers zijn, ontsprong er een Corona-Klimaatweek in de hoofden van jongeren!

Bewonder hier het resultaat:

© 2020 by Globelink

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon